Privātuma politika

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma politiku saistībā ar 1un2automazgatava.lv WEB vietni. Mēs neesam atbildīgi par citu WEB vietņu saturu vai privātuma politiku. Jebkuras citas ārējas hipersaites uz citām WEB vietnēm ir formatētas ar citu teksta krāsojumu, izņemot, video rullīšus.

SIA Renome AG respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums 1un2automazgatava.lv  WEB vietnē bez Jūsu piekrišanas. Jebkura personīgā informācija tai skaitā personas dati, kurus Jūs brīvprātīgi nododat SIA Renome AG (piem., e-pasts) tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Jūsu sniegtā informācija nav pieejama trešajām personām, un SIA Renome AG to izmanto tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt. Jūsu sniegtie personas dati tiek glabāti gan papīra formātā, gan elektroniskā formātā mūsu resursos. Personas dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr tie ir nepieciešami apstrādes mērķa sasniegšanai, izpildei kādam tie bija iegūti vaikamēr tie ir nepieciešami saskaņa ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. Ja personas dati vairs nav nepieciešami nozīmētā mērķa izpildīšanai, tie tiek dzēsti/iznīcināti.

Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt informāciju par saviem personas datiem, kas atrodas mūsu rīcībā, pieprasīt informāciju par Jūsu personas datu lietošanu un pamatojumu, pieprasīt personas datu labošanu, pieprasīt savu personas datudzēšanu. Kā arī Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei. Atsaukšanas gadījumā mēs nevarēsim sasniegt un izpildīt atrunāto mērķi.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu WEB vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. cookies) – maza datne, ko tīmekļa serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai, lai tā to saglabātu lietotāja cietajā diskā tādā apmērā kādā ir iestatīti tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumi. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, sīkdatņu veidiem, lūdzam, apmeklēt: www.allaboutcookies.org.

Ja nevēlaties saglabāt sīkdatnes, tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos jāiestata iespēja nesaglabāt sīkdatnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu šīs lapas funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu.

SIA Renome AG patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Tīmekļa vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar izmaiņām sīkdatņu izmantošanā.